pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 września 2021
  • wyświetleń: 728

Prawdziwa włoska kawiarnia - Bar Caffe Buon GIorno w Kętach

Materiał partnera:

Jeśli wybierasz się prywatnie lub służbowo do Kętów, koniecznie musisz zawitać w progach włoskiej kawiarni Buon Giorno. Tylko tu zakosztujesz kawy, której nie powstydziłaby się żadna kawiarnia w słonecznej Italii. Zobacz, jakimi smakołykami zostaniesz uraczony.

Whitpress


Dlaczego kawa we Włoszech smakuje tak wybornie?Bo Włosi dobrze wiedzą, że liczy się nie tylko to, co znajduje się w filiżance, ale także obok niej. Dlatego chętnie wychodzą z domu do kawiarni tylko po to, by napić się kawy. To rytuał, któremu oddają się z przyjemnością i pasją. Picie kawy to nie tylko sposób na poranną pobudkę ani smakowanie ulubionego napoju. To styl życia, który każdy prawdziwy Włoch ma w genach.

We włoskich kawiarniach zazwyczaj jest gwarno, pachnąco i bardzo klimatycznie. Ciastko do kawy jest wręcz obowiązkowe. A otoczenie? Na pewno nie jest pospolite, aczkolwiek robi wrażenie swojskiego. To tajemnica Włochów, którzy potrafią zaaranżować wnętrze tak, by było jednocześnie ekskluzywne i całkiem zwyczajne. To zapach świeżo mielonej i parzonej kawy, wypiekanych rogali i słodkich bułeczek, to wszechobecny gwar i pokrzykiwanie baristy. To w końcu nieustające spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Włoskie życie toczy się właśnie w kawiarniach.

A jak to wygląda w Polsce? Czy jesteśmy skazani na ciche kawiarenki z melancholijną muzyką w tle? Pierwsza włoska kawiarnia w Kętach wyraźnie zadaje kłam temu tej opinii. Poznaj Bar Cafe Buon Giorno w Kętach.

Whitpress


Kawiarnia Buon Giorno, czyli włoskie dzień dobryNieważne, na którą godzinę pędzisz do pracy i jak wcześnie musisz wstać, Kawiarnia Buon Giorno będzie na ciebie czekała z pyszną kawą. To nie żart! Swoje drzwi otwiera naprawdę wcześnie. W piątki, już o godzinie 5.55 Boun Giorno otwiera swoje podwoje i jest spora szansa, że spotkasz tu sympatyka klubu 555. To pierwsza w Polsce klubokawiarnia sygnowana przez ten klub. Jego członkowie zajmują się samorozwojem, który ma im pomóc w rozwinięciu kariery i osiągnięciu życiowego sukcesu. Możesz do nich dołączyć, ale wcale nie musisz. Równie dobrze, możesz po prostu usiąść przy stoliku i w spokoju wypić niesamowicie pyszną, prawdziwą włoską kawę przygotowaną według receptury prosto z Italii. Nie zawahaj się zamówić cornetto - pysznego włoskiego rogala z ciasta (i tu niespodzianka!) francuskiego.

Whitpress


Oferta kawiarni Buon Giorno na pewno cię zaskoczy!Myślisz, że kawa to po prostu kawa? Otóż nie! Lista rodzajów kaw serwowanych we Włoszech zdaje się nie mieć końca. Nie inaczej jest we włoskiej kawiarni w Kętach. Ponad dziesięć rodzajów samej kawy, do tego herbata (także w kilku rodzajach) i gorąca czekolada tworzą listę unikalnych włoskich napojów. Uzupełnieniem oferty jest kilkanaście rodzajów cornetto oraz inne słodkie desery, w tym między innymi rogaliki z jagodami i białym makiem. Ceny? Przyjemnie cię zaskoczą!

Masz już swoją ulubioną kawę w Buon Giorno? Zabierz ją do domu! Bar Cafe Buon Giorno w Kętach to miejsce wyjątkowe dosłownie pod każdym względem, a smakowi prawdziwie włoskiej kawy nie sposób się oprzeć. Oferta Buon Giorno obejmuje nie tylko serwowanie niebiańsko smacznej kawy, ale także sprzedaż mieszanek kawowych i ekspresów, w których można ją przyrządzić. Teraz taką samą kawę możesz wypić w domu! A gdy zamkniesz oczy niewątpliwie poczujesz tę wyjątkową atmosferę Kawiarni Buon Giorno.