pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 4 września 2021
  • 6 września 2021
  • wyświetleń: 51324

[FOTO] Nie żyje 27-letni motocyklista z Łąki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek, 3 września kilkanaście minut przed godziną 22.00 na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. W zdarzeniu brał udział motocykl na pszczyńskich rejestracjach. 27-letni mężczyzna z Łąki poniósł śmierć na miejscu.

Śmiertelny wypadek na ul. Warszawskiej - 3.09.2021 · fot. Bielskie Drogi


Na skrzyżowaniu z ulicą Poligonową samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejsce w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego z trzema rannymi osobami skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Wstępnie wiadomo, że 37-letnia kobieta kierująca Fordem Focusem poruszała się od strony centrum miasta i skręcała w lewo w ulicę Poligonową. Motocykl marki Honda poruszał się ulicą Warszawską od strony Czechowic-Dziedzic. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia była ogromna.

27-letni motocyklista po zderzeniu był przytomny. Według relacji osoby, która udzielała mu pierwszej pomocy był z nim w miarę logiczny kontakt. Wiedział co się stało i gdzie jest. Z każdą minutą jego stan się pogarszał. Jeszcze przed przyjazdem karetki i pierwszego zastępu straży pożarnej poszkodowany najpierw stracił przytomność, a następnie ustały jego funkcje życiowe. Reanimacja nie przyniosła rezultatu. Młody mężczyzna zmarł mimo wysiłku ratowników medycznych.

Pomocy udzielono także kierującej Fordem jak i jej pasażerce. Życiu kobiet nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu przeprowadzono czynności dochodzeniowo-śledcze policji pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 3 w nocy.

sid / pless.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj