pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 14 maja 2021
  • wyświetleń: 29592

Nie żyje Jerzy Klement, znany pszczyński lekarz ginekolog

12 maja w wieku 61 lat zmarł znany pszczyński lekarz ginekolog Jerzy Klement.

Nie żyje Jerzy Klement, znany pszczyński lekarz ginekolog
Nie żyje Jerzy Klement, znany pszczyński lekarz ginekolog · fot. archiwalne


Dr Jerzy Klement pochodził z Mikołowa, był absolwentem Akademii Medycznej w Zabrzu-Rokitnicy. Pierwsze kroki zawodowe jako lekarz ginekolog położnik stawiał w Szpitalu w Mikołowie, a następnie w Pszczynie. Swoje późniejsze życie oraz karierę zawodową związał właśnie z Pszczyną, gdzie zamieszkał, a także stworzył i prowadził Poradnię ginekologiczno - położniczą przy ul. Kościuszki.

Jako lekarz, ale przede wszystkim jako wspaniały człowiek i przyjaciel, był niezwykle lubiany i ceniony przez swoje pacjentki oraz kolegów, zawsze chętnie dzielący się wiedzą, niezwykle życzliwy i lubiany, a przy tym wszystkim zawsze z poczuciem humoru.

Należał do tych lekarzy o ogromnej wiedzy i doświadczeniu zawodowym, traktujący niezwykle poważnie swoją pracę, wręcz jako misję, empatyczny i wyrozumiały.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 17 maja o godz. 10.30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.